Fără TVA: 52,27 lei
| Cantitate | Pret fara TVA | Pret cu TVA |
| 10+ | 52,27 lei | 63,25 lei |
| 100+ | 44.31 lei | 53,62 lei |
| 500+ | 35.76 lei | 43,27 lei |
| 1500+ | 31.78 lei | 38,45 lei |
| 3000+ | 29.55 lei | 35,76 lei |
Baterie
cu litiu SL-560/PT, seria SL, producator Tadiran Batteries
GmbH,
dimensiune AA, tensiune 3,6 V, capacitate 1,8 Ah.
Tadiran SL-560/PT este o baterie cu litiu de dimensiunea AA, cu pini polarizați (dublu pin pozitiv) și care este ideală pentru aplicațiile stand-by pe termen lung. Acest lucru o determină să se adapteze la o gamă largă de aplicații de back-up pentru memorie. Bateriile Tadiran sunt cunoscute pentru densitatea mare a energiei și tensiunea terminală ridicată. Acestea au o auto-descărcare extrem de scăzută (mai puțin de 1% pe an) și o temperatură de funcționare mare (între -55ºC și + 130ºC).
Pentru comenzi mai mici de 10 bucăți, vă rugăm să ne contactați telefonic la 0735562644 sau prin e-mail la roccasiccp@yahoo.com.
Dacă produsul nu este pe stoc:
- la comenzile mai mici de 2000 lei se adaugă costul transportului extern = 250 lei + tva
- comanda minimă este de 10 buc./produs.
| Baterii | |
| Capabilitate de puls de curent | 200 mA |
| Capacitate nominala | 1.8 Ah |
| Caracteristici | Nereîncărcabilă |
| Continut litiu | 0.65 g |
| Curent maxim de descarcare | 100 mA |
| Curent nominal | 2 mA |
| Dimensiuni | AA |
| Greutate | 18 g |
| Interval temperatura | −55 °C ... +130 °C |
| Tensiune nominala | 3.6 V |
| Volum | 8 cm3 |




